SARIDON TABLET

3.25

Verpakkingsgrootte: 20 tabletten

Artikelnummer: 13886711

Uitverkocht

Saridon bevat per tablet 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeine.

Paracetamol en propyfenazon werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook licht ontstekingsremmend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.

Volwassenen 1 – 2 tabletten per keer. Maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee innamen dient ten minste 4 uur te liggen.
De tabletten met een ruime hoeveelheid water doorslikken of de tabletten in deze vloeistof uiteen laten vallen, goed roeren en dan opdrinken.

Werkzame bestanddelen
paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg.
Hulpstoffen
Cellulose, hydroxypropylmethylcellulose, MELKEIWITTEN, zetmeel, talk, magnesiumstearaat en colloïdaal silicium oxide

Gebruik pijnstillers zoals Saridon niet langer dan 14 dagen achtereen zonder een arts te raadplegen.