PARACETAMOL/COFFEINE SANIAS TABLET 500/50MG

2.80

Verpakkingsgrootte: 50 tabletten

Artikelnummer: 16302087

Uitverkocht

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.

Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.

De aanbevolen dosering is:

Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):

1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

 

Kinderen:

6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag;

9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag;

12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag.

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende

leeftijdscategorie.

 

Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.

Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of
als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en   een arts te worden geraadpleegd.